Santander-Potes-Fuente De

Potes - Santander

Busroute • Autobuses Palomera,S.A.

Scroll naar beneden om de aankomende vertrektijden te zien voor Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De busroute bij elke halte. Realtime updates en stapsgewijze routebeschrijvingen zijn ook beschikbaar in de Momego app.

Terminal De Potes (Potes)07:0009:3017:30
Cruce Ojedo (Ojedo)07:0209:3217:32
Ojedo (Ojedo)07:0309:3317:33
Aliezo (Aliezo)07:0509:3517:35
Tama (Tama)07:0909:3917:39
Castro-Cillorigo (Castro Cillorigo)07:1309:4317:43
Cruce Lebeña (Lebeña)07:1509:4517:45
Cruce Cicera (Cicera)07:1909:4917:49
La Hermida (La Hermida)07:2309:5317:53
Urdon (Urdon)07:2509:5517:55
Rumenes (Panes)07:3510:0518:05
Puentelles (Panes)07:3510:0518:05
Panes (Panes)07:3510:0518:05
El Mazo (El Mazo)07:3810:0818:08
Buelles (Buelles)07:4310:1318:13
La Concha (San Pedro De Las Baheras)07:4510:1518:15
Molleda (Molleda)07:4810:1818:18
Terminal Autobuses (Unquera)07:5010:2018:20
Pesues (Pesues)07:5210:2218:22
Terminal Autobuses (San Vicente De La Barquera)08:0010:3018:30
Barrio La Cotera (Lamadrid)08:0510:3518:35
Cruce Caviedes (Caviedes)08:0910:3918:39
Treceño (Treceno)08:1310:4318:43
El Cruce (Cabezon De La Sal)08:2010:5018:50
Virgen De La Peña (Virgen De La Peña)08:2510:5518:55
Casar (Casar)08:2710:5718:57
Caranceja (Caranceja)08:2910:5918:59
Quijas (Quijas)08:3211:0219:02
Valles (Valles)08:3411:0419:04
Veguilla (Veguilla)08:3611:0619:06
Puente San Miguel (Puente San Miguel)08:3811:0819:08
Farmacia Torres (Torres)08:4011:1019:10
C/Julian Ceballos 12 (Torrelavega)08:4511:1519:15
Valdecilla Norte (Santander)09:1111:4119:41
E.Autobuses Santander (Santander)09:1511:4519:45
E.Autobuses Santander (Santander)10:1517:00
Valdecilla Norte (Santander)10:1917:04
C/Julian Ceballos 12 (Torrelavega)10:4517:30
Farmacia Torres (Torres)10:4817:33
Puente San Miguel (Puente San Miguel)10:5017:35
Veguilla (Veguilla)10:5117:36
Valles (Valles)10:5317:38
Quijas (Quijas)10:5617:41
Caranceja (Caranceja)10:5917:44
Casar (Casar)11:0017:45
Virgen De La Peña (Virgen De La Peña)11:0317:48
El Cruce (Cabezon De La Sal)11:0517:50
Treceño (Treceno)11:1017:55
Cruce Caviedes (Caviedes)11:1317:58
Barrio La Cotera (Lamadrid)11:1618:01
Terminal Autobuses (San Vicente De La Barquera)11:2018:05
Pesues (Pesues)11:2718:12
Terminal Autobuses (Unquera)11:3018:15
Molleda (Molleda)11:3618:21
La Concha (San Pedro De Las Baheras)11:4318:28
Buelles (Buelles)11:5018:35
El Mazo (El Mazo)11:5718:42
Panes (Panes)12:0018:45
Puentelles (Panes)12:0518:50
Rumenes (Panes)12:1118:56
Urdon (Urdon)12:1418:59
La Hermida (La Hermida)12:1919:04
Cruce Cicera (Cicera)12:2319:08
Cruce Lebeña (Lebeña)12:2819:13
Tama (Tama)12:3319:18
Aliezo (Aliezo)12:3419:19
Ojedo (Ojedo)12:3619:21
Cruce Ojedo (Ojedo)12:3719:22
Terminal De Potes (Potes)12:4019:25
Terminal De Potes (Potes)08:1513:1516:15
Turieno (Turieno)08:1813:1816:18
Baro (Baro)08:2213:2216:22
Villagloria (Baro)08:2213:2216:22
Camaleño (Camaleño)08:2413:2416:24
Los Llanos (Los Llanos)08:2813:2816:28
Enterria (Enterria)08:3113:3116:31
Rest. El Oso (Cosgaya)08:3413:3416:34
Las Ilces (Las Ilces)08:3913:3916:39
Espinama (Espinama)08:4013:4016:40
Pido (Pido)08:4313:4316:43
El Rebeco (Fuente De)08:4513:4516:45
Teleferico (Fuente De)08:4513:4516:45
E.Autobuses Santander (Santander)15:30
Valdecilla Norte (Santander)15:34
C/Julian Ceballos 12 (Torrelavega)16:00
Farmacia Torres (Torres)16:03
Puente San Miguel (Puente San Miguel)16:05
Veguilla (Veguilla)16:06
Valles (Valles)16:08
Quijas (Quijas)16:11
Caranceja (Caranceja)16:14
Casar (Casar)16:15
Virgen De La Peña (Virgen De La Peña)16:18
El Cruce (Cabezon De La Sal)16:20
Treceño (Treceno)16:25
Cruce Caviedes (Caviedes)16:28
Barrio La Cotera (Lamadrid)16:31
Terminal Autobuses (San Vicente De La Barquera)16:35
Pesues (Pesues)16:42
Terminal Autobuses (Unquera)16:45
Molleda (Molleda)16:51
La Concha (San Pedro De Las Baheras)16:58
Buelles (Buelles)17:05
El Mazo (El Mazo)17:12
Panes (Panes)17:15
Puentelles (Panes)17:20
Rumenes (Panes)17:26
Urdon (Urdon)17:29
La Hermida (La Hermida)17:34
Cruce Cicera (Cicera)17:38
Cruce Lebeña (Lebeña)17:43
Castro-Cillorigo (Castro Cillorigo)17:47
Tama (Tama)17:48
Aliezo (Aliezo)17:49
Ojedo (Ojedo)17:51
Cruce Ojedo (Ojedo)17:52
Terminal De Potes (Potes)17:55
Teleferico (Fuente De)08:4513:4517:00
El Rebeco (Fuente De)08:4613:4617:01
Pido (Pido)08:4913:4917:04
Espinama (Espinama)08:5013:5017:05
Las Ilces (Las Ilces)08:5313:5317:08
Rest. El Oso (Cosgaya)08:5813:5817:13
Enterria (Enterria)09:0014:0017:15
Los Llanos (Los Llanos)09:0314:0317:18
Camaleño (Camaleño)09:0514:0517:20
Villagloria (Baro)09:0714:0717:22
Baro (Baro)09:0814:0817:23
Turieno (Turieno)09:1114:1117:26
Terminal De Potes (Potes)09:1514:1517:30

Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De Bus FAQ

Hoe vaak komt de Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De bus?

Aankomende ritten op de Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De busroute rijden ongeveer elke 65 minuten, en je kunt exacte vertrektijden bekijken en zien hoe vaak de bus de hele dag rijdt door de Momego app te openen en het volledige schema te bekijken.

Rijdt de Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De bus op tijd, te vroeg of te laat?

Download de Momego app om je bus live op een kaart te volgen, realtime updates te zien en op de hoogte te blijven van eventuele wijzigingen in het Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De bus schema.

Zijn er momenteel verstoringen op de Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De busroute?

Open de Momego app om gedetailleerde informatie te zien over actieve verstoringen die de Santander-Potes-Fuente De busroute beïnvloeden, zoals omleidingen, haltewijzigingen, ritannuleringen of grote vertragingen. Je kunt ook servicealerts van Autobuses Palomera,S.A. in de app volgen, zodat je op de hoogte wordt gebracht van actuele of aankomende verstoringen en je je reis met vertrouwen kunt plannen.

Hoeveel haltes zijn er op de Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De busroute?

Er zijn 35 bushaltes op de Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De route.

Is de Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De busroute meestal druk?

In geselecteerde steden toont de Momego app realtime drukte-informatie voor routes zoals de Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De busroute. Je kunt zelfs voorspellingen zien over hoe druk het bus waarschijnlijk zal zijn wanneer het bij jouw halte aankomt.

Wat is de dichtstbijzijnde Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De bushalte bij mij?

Open de Momego app om je locatie op de kaart te zien en direct de dichtstbijzijnde halte voor de Autobuses Palomera,S.A. Santander-Potes-Fuente De busroute te vinden.

;