无实时数据…正在重试
实时
2
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás
免费下载Momego应用。
2G
Mosonmagyaróvár, vasútállomás
5
Mosonmagyaróvár, Tündérfátyol utca, lovasiskola
7086
Mosonszentmiklós, autóbusz-forduló
7273
Darnózseli, autóbusz-forduló
7275
Kimle, Novákpuszta
7281
Jánossomorja, Szent István út
Várbalog, községháza
7282
Jánossomorja, Szent István út
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás
7284
Mosonszolnok, községháza
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás
7292
Hegyeshalom, vasútállomás
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás
7294
Rajka, autóbusz-forduló
10
服务将于 15:21 恢复
7286
服务将于 16:31 恢复
7256
服务将于 17:26 恢复
1M
服务将于 17:51 恢复
从此站点发往各个社区的下一班计划服务。
| 目的地 | 服务 | 下一班发车 |
|---|---|---|
| Arak | 7273 | |
| Bezenye | 7294 | |
| Bősárkány | 7286 | |
| Csorna | 7286 | |
| Darnózseli | 7273 | |
| Dunaremete | 7256 | |
| Gyartelep | 7086 | |
| Halászi | 7256 | |
| Hegyeshalom | 7292 | |
| Hédervár | 7256 | |
| Jánossomorja | 7281 | |
| Kimle | 7275 | |
| Levél | 7292 | |
| Lipót | 7256 | |
| Lébény | 7086 | |
| Mosonmagyaróvár | 7281 | |
| Mosonszentmiklós | 7086 | |
| Mosonszolnok | 7281 | |
| Mosonudvar | 7281 | |
| Máriakálnok | 7273 | |
| Novakpuszta | 7275 | |
| Püski | 7256 | |
| Rajka | 7294 | |
| Várbalog | 7281 | |
| Ásványráró | 7273 | |
| Újrónafő | 7281 |
Mosonmagyaróvár, József Attila Utca is a 公交车站 in Mosonmagyaróvár served by MÁV Személyszállítási Zrt. - Mosonmagyaróvár and MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz on routes 1M, 2, 2G, 4, 5 and 10. Scheduled departure times are shown above.
| 站点代码 | 不可用 |
|---|---|
| 方向 | 不可用 |
| 城市/区 | Mosonmagyaróvár |
| 运营商/机构 | MÁV Személyszállítási Zrt. - Mosonmagyaróvár, MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz |
| 线路数量 | 17 |
| 最后更新 | 11:21 |
| 时区 | Europe/Budapest |
1M
Mosonmagyaróvár, vasútállomás - Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás
MÁV Személyszállítási Zrt. - Mosonmagyaróvár
2
Mosonmagyaróvár, vasútállomás - Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás
MÁV Személyszállítási Zrt. - Mosonmagyaróvár
2G
Mosonmagyaróvár, vasútállomás - Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás
MÁV Személyszállítási Zrt. - Mosonmagyaróvár
4
Mosonmagyaróvár, vasútállomás - Mosonmagyaróvár, Tündérfátyol utca, lovasiskola
MÁV Személyszállítási Zrt. - Mosonmagyaróvár
5
Mosonmagyaróvár, vasútállomás - Mosonmagyaróvár, Tündérfátyol utca, lovasiskola
MÁV Személyszállítási Zrt. - Mosonmagyaróvár
10
Mosonmagyaróvár, vasútállomás - Mosonmagyaróvár, Tündérfátyol utca, lovasiskola
MÁV Személyszállítási Zrt. - Mosonmagyaróvár
7086
Győr, autóbusz-állomás - Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás
MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz
7256
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás - Hédervár, Kont étterem
MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz
7258
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás - Mecsér, autóbusz-forduló
MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz
7273
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás - Máriakálnok, autóbusz-forduló
MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz
7275
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás - Kimle, Novákpuszta
MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz
7281
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás - Várbalog, községháza
MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz
7282
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás - Jánossomorja, Szent István út
MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz
7284
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás - Mosonszolnok, községháza
MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz
7286
Mosonmagyaróvár, vasútállomás - Csorna, autóbusz-állomás
MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz
7292
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás - Hegyeshalom, vasútállomás
MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz
7294
Mosonmagyaróvár, autóbusz-végállomás - Rajka, autóbusz-forduló
MÁV Személyszállítási Zrt. - Helyközi busz
Mosonmagyaróvár, Vasútállomás
1M
2
2G
4
4A
5
7B
10
7086
7211
7253
7256
7258
7273
7275
7281
7282
7284
7285
7286
7287
7292
7294
Mosonmagyaróvár, Közösségi Ház
1M
2
2G
10
7086
7211
7256
7273
7275
7281
7282
7284
7285
7286
7287
7292
7294
Mosonmagyaróvár, Mosoni Posta
1M
2
2G
10
7086
7211
7256
7258
7273
7275
7281
7282
7284
7285
7286
7287
7292
7294
Mosonmagyaróvár, Kühne-Gyár
1M
2
2G
4
5
10
7086
7211
7256
7258
7273
7275
7281
7282
7284
7285
7286
7287
7292
7294
Mosonmagyaróvár, Kölcsey Ferenc Utca
7B
7211
7281
7282
7284
7286
Mosonmagyaróvár, Kertész Utca
4
5
7273
Mosonmagyaróvár, Ostermayer Utca
4A
7B
7256
7258
7281
7282
7286
Mosonmagyaróvár, Szent István Király Út, Duna Utca
1M
2
2G
10
7086
7256
7258
7273
7275
7281
7282
7284
7285
7286
7292
7294
Mosonmagyaróvár, Aranyossziget Utca, Duna Utca
4
5