Sesimbra (Terminal)

W kierunku północnym

Przystanek autobusowy • Sesimbra

3201 3202 3203 3204 3205 3206 3207 3208 3209 3210 3211 3212 3213 3218 3221 3223 3536 3544 3549 3625 3635 3642 3650 3721

Odjazdy

Brak danych na żywo... ponawianie próby

NA ŻYWO

Zaplanowane odjazdy

Widoczne dla robotów wyszukiwarek odjazdy z rozkładu jazdy są tutaj wyświetlane, aby ta strona przystanku miała przydatne informacje o rozkładzie, gdy brak jest aktualizacji na żywo.

Następny autobus do...

Następna zaplanowana usługa do każdej obsługiwanej dzielnicy z tego przystanku.

Cel Linia Następny odjazd
Alcântara 3721
Aldeia de Paio Pires 3635
Almada 3536
Alto do Seixalinho 3625
Amora 3536
Arrentela 3721
Barreiro 3625
Cacilhas 3536
Campolide 3721
Coina 3635
Corroios 3536
Cova da Piedade 3536
Fernão Ferro 3721
Laranjeiro 3536
Palhais 3625
Pragal 3721
Quinta do Conde 3721
Santo André 3625
Sesimbra 3721
Setúbal 3642
São Lourenço 3635
São Simão 3642

O tym przystanku

Sesimbra (Terminal) is a przystanek autobusowy in Sesimbra served by Carris Metropolitana on routes 3201, 3202, 3203, 3204, 3205 and 3206. Scheduled departure times are shown above. Stop code: 150051.

Szczegóły przystanku

Kod przystanku 150051
Kierunek W kierunku północnym
Miasto/dzielnica Sesimbra
Operator/agencja Carris Metropolitana
Liczba tras 24
Ostatnia aktualizacja 01:04
Strefa czasowa Europe/Lisbon

Usługi z tego przystanku

3201

Aldeia Meco (R Praia M Baixo) Centro - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3202

Alfarim (via Sampaio) - Sesimbra (Terminal) (via Sampaio)

Carris Metropolitana

3203

Azoia - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3204

Azoia - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3205

Cabo Espichel - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3206

Carrasqueira (En 378) Lar - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3207

Carrasqueira - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3208

Aldeia Meco (R Praia M Baixo) Centro - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3209

Fetais (via Aiana) - Sesimbra (Terminal) (via Aiana)

Carris Metropolitana

3210

Lagoa de Albufeira - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3211

Lagoa de Albufeira - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3212

Maçã (R Macieira (X) En 379) - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3213

Carris Metropolitana

3218

Carris Metropolitana

3221

Valbom - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3223

Sampaio (Moagem) - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3536

Cacilhas (Terminal) - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3544

Coina (Estação) via Marco do Grilo - Sesimbra (Terminal) via Marco do Grilo

Carris Metropolitana

3549

Qta Conde (R Norton Matos) Parque Vila - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3625

Barreiro (Forum) - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3635

Coina (Estação) P5 - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3642

Sesimbra (Terminal) - Avenida Dom João Ii (Praça De Touros)

Carris Metropolitana

3650

Moita - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

3721

Sete Rios (Estação) P3 - Sesimbra (Terminal)

Carris Metropolitana

;