A2 (Riesa)

Busroute • Verkehrsverbund Oberelbe

Scroll naar beneden om de aankomende vertrektijden te zien voor Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) busroute bij elke halte. Realtime updates en stapsgewijze routebeschrijvingen zijn ook beschikbaar in de Momego app.

Riesa Goethestraße

432

A1 (Riesa)

B (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Sachsenhof

432

A1 (Riesa)

B (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Pausitzer Straße

A1 (Riesa)

Riesa Straße Der Freundschaft

A1 (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Pausitz Wendeplatz

A1 (Riesa)

Riesa Riesapark

A1 (Riesa)

Riesa Glogauer Straße

A1 (Riesa)

Riesa Dresdner Straße

442

A1 (Riesa)

B (Riesa)

Riesa Stendaler Straße

442

A1 (Riesa)

B (Riesa)

Riesa Weida Wendeplatz

442

A1 (Riesa)

B (Riesa)

Riesa Merzdorf Am Dorfgarten

432

A1 (Riesa)

B (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Reußner Straße

442

A1 (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Alleestraße

442

A1 (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Rudolf-Harbig-Straße

A1 (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Feldmühlenweg

A1 (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Rosenstraße

A1 (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Kirchstraße

A1 (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Friedrich-Ebert-Platz

432

A1 (Riesa)

C (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Stahlwerk

432

A1 (Riesa)

C (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Busbf/Bahnhof

12N

12N

432

442

A1 (Riesa)

B (Riesa)

C (Riesa)

D (Riesa)

IC 55

ICE 50

RB45

RE50

Riesa R.-Breitscheid-Straße

432

A1 (Riesa)

B (Riesa)

D (Riesa)

Riesa A.-Puschkin-Platz

432

A1 (Riesa)

B (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Friedrich-Engels-Straße

432

A1 (Riesa)

B (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Goethestraße

432

A1 (Riesa)

B (Riesa)

D (Riesa)

Riesa Franz-Mehring-Straße

A1 (Riesa)

Riesa Poppitzer Platz

A1 (Riesa)

Riesa Meißner Straße

A1 (Riesa)

Riesa Gänsewiesenweg

A1 (Riesa)

Riesa Poppitz Bäckerei

A1 (Riesa)

Riesa Mergendorf

A1 (Riesa)

Geen geplande ritten gevonden voor deze datum.

Riesa Goethestraße05:0105:4106:2107:0107:4108:2109:0109:4110:2111:0111:4112:2113:0113:4114:2115:0115:4116:2117:0117:4118:2119:2120:21
Riesa Sachsenhof05:0205:4206:2207:0207:4208:2209:0209:4210:2211:0211:4212:2213:0213:4214:2215:0215:4216:2217:0217:4218:2219:2220:22
Riesa Pausitzer Straße05:0305:4306:2307:0307:4308:2309:0309:4310:2311:0311:4312:2313:0313:4314:2315:0315:4316:2317:0317:4318:2319:2320:23
Riesa Straße Der Freundschaft05:0405:4406:2407:0407:4408:2409:0409:4410:2411:0411:4412:2413:0413:4414:2415:0415:4416:2417:0417:4418:2419:2420:24
Riesa Pausitz Wendeplatz05:0605:4606:2607:0607:4608:2609:0609:4610:2611:0611:4612:2613:0613:4614:2615:0615:4616:2617:0617:4618:2619:2620:26
Riesa Riesapark05:1105:5106:3107:1107:5108:3109:1109:5110:3111:1111:5112:3113:1113:5114:3115:1115:5116:3117:1117:5118:3119:3120:31
Riesa Glogauer Straße05:1205:5206:3207:1207:5208:3209:1209:5210:3211:1211:5212:3213:1213:5214:3215:1215:5216:3217:1217:5218:3219:3220:32
Riesa Dresdner Straße05:1505:5506:3507:1507:5508:3509:1509:5510:3511:1511:5512:3513:1513:5514:3515:1515:5516:3517:1517:5518:3519:3520:35
Riesa Stendaler Straße05:1605:5606:3607:1607:5608:3609:1609:5610:3611:1611:5612:3613:1613:5614:3615:1615:5616:3617:1617:5618:3619:3620:36
Riesa Weida Wendeplatz05:1705:5706:3707:1707:5708:3709:1709:5710:3711:1711:5712:3713:1713:5714:3715:1715:5716:3717:1717:5718:3719:3720:37
Riesa Merzdorf Am Dorfgarten05:2106:0106:4107:2108:0108:4109:2110:0110:4111:2112:0112:4113:2114:0114:4115:2116:0116:4117:2118:0118:4119:4120:41
Riesa Reußner Straße05:2206:0206:4207:2208:0208:4209:2210:0210:4211:2212:0212:4213:2214:0214:4215:2216:0216:4217:2218:0218:4219:4220:42
Riesa Alleestraße05:2306:0306:4307:2308:0308:4309:2310:0310:4311:2312:0312:4313:2314:0314:4315:2316:0316:4317:2318:0318:4319:4320:43
Riesa Rudolf-Harbig-Straße05:2406:0406:4407:2408:0408:4409:2410:0410:4411:2412:0412:4413:2414:0414:4415:2416:0416:4417:2418:0418:4419:4420:44
Riesa Feldmühlenweg05:2506:0506:4507:2508:0508:4509:2510:0510:4511:2512:0512:4513:2514:0514:4515:2516:0516:4517:2518:0518:4519:4520:45
Riesa Rosenstraße05:2606:0606:4607:2608:0608:4609:2610:0610:4611:2612:0612:4613:2614:0614:4615:2616:0616:4617:2618:0618:4619:4620:46
Riesa Kirchstraße05:2706:0706:4707:2708:0708:4709:2710:0710:4711:2712:0712:4713:2714:0714:4715:2716:0716:4717:2718:0718:4719:4720:47
Riesa Friedrich-Ebert-Platz05:2906:0906:4907:2908:0908:4909:2910:0910:4911:2912:0912:4913:2914:0914:4915:2916:0916:4917:2918:0918:4919:4920:49
Riesa Stahlwerk05:3006:1006:5007:3008:1008:5009:3010:1010:5011:3012:1012:5013:3014:1014:5015:3016:1016:5017:3018:1018:5019:5020:50
Riesa Busbf/Bahnhof05:3506:1506:5507:3508:1508:5509:3510:1510:5511:3512:1512:5513:3514:1514:5515:3516:1516:5517:3518:1518:5519:5520:55
Riesa R.-Breitscheid-Straße05:3806:1806:5807:3808:1808:5809:3810:1810:5811:3812:1812:5813:3814:1814:5815:3816:1816:5817:3818:1818:5819:5820:58
Riesa A.-Puschkin-Platz05:4006:2007:0007:4008:2009:0009:4010:2011:0011:4012:2013:0013:4014:2015:0015:4016:2017:0017:4018:2019:0020:0021:00
Riesa Friedrich-Engels-Straße05:4106:2107:0107:4108:2109:0109:4110:2111:0111:4112:2113:0113:4114:2115:0115:4116:2117:0117:4118:2119:0120:0121:01
Riesa Goethestraße05:0105:4106:2107:0107:4108:2109:0109:4110:2111:0111:4112:2113:0113:4114:2115:0115:4116:2117:0117:4118:2119:2120:21
Riesa Franz-Mehring-Straße05:4406:2407:0407:4408:2409:0409:4410:2411:0411:4412:2413:0413:4414:2415:0415:4416:2417:0417:4418:2419:0420:0421:04
Riesa Poppitzer Platz05:4506:2507:0507:4508:2509:0509:4510:2511:0511:4512:2513:0513:4514:2515:0515:4516:2517:0517:4518:2519:0520:0521:05
Riesa Meißner Straße05:4606:2607:0607:4608:2609:0609:4610:2611:0611:4612:2613:0613:4614:2615:0615:4616:2617:0617:4618:2619:0620:0621:06
Riesa Gänsewiesenweg05:4806:2807:0807:4808:2809:0809:4810:2811:0811:4812:2813:0813:4814:2815:0815:4816:2817:0817:4818:2819:0820:0821:08
Riesa Poppitz Bäckerei05:4906:2907:0907:4908:2909:0909:4910:2911:0911:4912:2913:0913:4914:2915:0915:4916:2917:0917:4918:2919:0920:0921:09
Riesa Mergendorf05:5006:3007:1007:5008:3009:1009:5010:3011:1011:5012:3013:1013:5014:3015:1015:5016:3017:1017:5018:3019:1020:1021:10
Riesa Lommatzscher Straße04:34
Riesa Glogauer Straße04:38
Riesa Dresdner Straße04:40
Riesa Stendaler Straße04:41
Riesa Weida Wendeplatz04:42
Riesa Weida Wendeplatz07:07
Riesa Merzdorf Am Dorfgarten07:12
Riesa Reußner Straße07:13
Riesa Alleestraße07:14
Riesa Rudolf-Harbig-Straße07:15
Riesa Feldmühlenweg07:16
Riesa Rosenstraße07:17
Riesa Kirchstraße07:18
Riesa Friedrich-Ebert-Platz07:20
Riesa Stahlwerk07:21
Riesa Busbf/Bahnhof07:25
Riesa Goethestraße05:13
Riesa Franz-Mehring-Straße05:14
Riesa Poppitzer Platz05:15
Riesa Meißner Straße05:16
Riesa Gänsewiesenweg05:17
Riesa Poppitz Bäckerei05:18
Riesa Mergendorf05:19
Riesa Lommatzscher Straße04:0604:44
Riesa Glogauer Straße04:1004:48
Riesa Dresdner Straße04:1204:50
Riesa Stendaler Straße04:1304:51
Riesa Weida Wendeplatz04:1404:52
Riesa Merzdorf Am Bahndamm04:1804:56

Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) Bus FAQ

Hoe vaak komt de Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) bus?

Aankomende ritten op de Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) busroute rijden ongeveer elke 35 minuten, en je kunt exacte vertrektijden bekijken en zien hoe vaak de bus de hele dag rijdt door de Momego app te openen en het volledige schema te bekijken.

Rijdt de Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) bus op tijd, te vroeg of te laat?

Download de Momego app om je bus live op een kaart te volgen, realtime updates te zien en op de hoogte te blijven van eventuele wijzigingen in het Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) bus schema.

Zijn er momenteel verstoringen op de Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) busroute?

Open de Momego app om gedetailleerde informatie te zien over actieve verstoringen die de A2 (Riesa) busroute beïnvloeden, zoals omleidingen, haltewijzigingen, ritannuleringen of grote vertragingen. Je kunt ook servicealerts van Verkehrsverbund Oberelbe in de app volgen, zodat je op de hoogte wordt gebracht van actuele of aankomende verstoringen en je je reis met vertrouwen kunt plannen.

Hoeveel haltes zijn er op de Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) busroute?

Er zijn 29 bushaltes op de Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) route.

Is de Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) busroute meestal druk?

In geselecteerde steden toont de Momego app realtime drukte-informatie voor routes zoals de Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) busroute. Je kunt zelfs voorspellingen zien over hoe druk het bus waarschijnlijk zal zijn wanneer het bij jouw halte aankomt.

Wat is de dichtstbijzijnde Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) bushalte bij mij?

Open de Momego app om je locatie op de kaart te zien en direct de dichtstbijzijnde halte voor de Verkehrsverbund Oberelbe A2 (Riesa) busroute te vinden.

;