ALSA - Ep

Busroute • ALSA

Scroll naar beneden om de aankomende vertrektijden te zien voor ALSA ALSA - Ep busroute bij elke halte. Realtime updates en stapsgewijze routebeschrijvingen zijn ook beschikbaar in de Momego app.

Ies Miraflores-Piscina Piñeiro

ALSA - B3

ALSA - B6

ALSA - B7

ALSA - B20

Oleiros (Concello)

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

XG881002

XG881026

XG881027

A Pezoca I

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

Os Regos

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

ALSA - B20

As Pedreiras

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

Lamastelle

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

Rosalía De Castro(Limoeiros)

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

Montrove

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

Av. Rosalía De Castro (Rampla)

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

A Solana

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

XG881002

XG881026

XG881027

O Lucín

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

As Covas (Praia Bastiagueiro)

ALSA - 124

ALSA - 125

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B10

ALSA - B11

ALSA - B13

ALSA - B14

As Covas (Praia Bastiagueiro)

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

Bastiagueiro (Mural)

ALSA - 125

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

XG881004

XG881007

XG881033

XG881057

XG881058

XG881065

XG881122

Parador

ALSA - 125

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

Santa Cristina (Praia)

Perillo(Rotonda Sta. Cristina)

ALSA - 124

ALSA - 125

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B10

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

Avda. Da Pasaxe (Rotonda)

ALSA - 125

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

ALSA - B6

ALSA - B7

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B10

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

Av. Da Pasaxe-Sta María Do Mar

ALSA - 125

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

ALSA - B6

ALSA - B7

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B10

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

Hospital Materno

ALSA - 125

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

ALSA - B6

ALSA - B7

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B10

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

Chuac

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

ALSA - B6

ALSA - B7

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

Os Castros

ALSA - 125

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

ALSA - B6

ALSA - B7

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B10

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

Avda. De Oza (Gaiteira)

ALSA - 125

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

ALSA - B6

ALSA - B7

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B10

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

Costa Da Palloza

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

ALSA - B6

ALSA - B7

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B10

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

XG843004

XG843007

XG871040

XG871041

XG871042

XG871043

XG871045

XG871048

XG881002

XG881003

XG881004

XG881007

XG881008

XG881009

XG881010

XG881026

XG881027

XG881033

XG881065

XG881122

Plaza De Ourense

ALSA - 125

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

ALSA - B6

ALSA - B7

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B10

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

Teatro Colón

432

435

455

481

483

492

748

ALSA - 124

ALSA - 125

ALSA - B3

ALSA - B4

ALSA - B5

ALSA - B6

ALSA - B8

ALSA - B9

ALSA - B10

ALSA - B11

ALSA - B12

ALSA - B13

ALSA - B14

ALSA - B20

Geen geplande ritten gevonden voor deze datum.

ALSA ALSA - Ep Bus FAQ

Hoe vaak komt de ALSA ALSA - Ep bus?

Aankomende ritten op de ALSA ALSA - Ep busroute rijden ongeveer elke 15-30 minuten, en je kunt exacte vertrektijden bekijken en zien hoe vaak de bus de hele dag rijdt door de Momego app te openen en het volledige schema te bekijken.

Rijdt de ALSA ALSA - Ep bus op tijd, te vroeg of te laat?

Download de Momego app om je bus live op een kaart te volgen, realtime updates te zien en op de hoogte te blijven van eventuele wijzigingen in het ALSA ALSA - Ep bus schema.

Zijn er momenteel verstoringen op de ALSA ALSA - Ep busroute?

Open de Momego app om gedetailleerde informatie te zien over actieve verstoringen die de ALSA - Ep busroute beïnvloeden, zoals omleidingen, haltewijzigingen, ritannuleringen of grote vertragingen. Je kunt ook servicealerts van ALSA in de app volgen, zodat je op de hoogte wordt gebracht van actuele of aankomende verstoringen en je je reis met vertrouwen kunt plannen.

Hoeveel haltes zijn er op de ALSA ALSA - Ep busroute?

Er zijn 26 bushaltes op de ALSA ALSA - Ep route.

Is de ALSA ALSA - Ep busroute meestal druk?

In geselecteerde steden toont de Momego app realtime drukte-informatie voor routes zoals de ALSA ALSA - Ep busroute. Je kunt zelfs voorspellingen zien over hoe druk het bus waarschijnlijk zal zijn wanneer het bij jouw halte aankomt.

Wat is de dichtstbijzijnde ALSA ALSA - Ep bushalte bij mij?

Open de Momego app om je locatie op de kaart te zien en direct de dichtstbijzijnde halte voor de ALSA ALSA - Ep busroute te vinden.

;